درآمدتان را حداقل تا ۱۰ برابر افزایش دهیم

به شما قول می‌دهیم امسال درآمدتان را حداقل تا 10 برابر افزایش دهیم، مشروط بر این که منبع درآمدتان را عوض کنید نه شغلتان، یک شبانه‌روز برای همه 24 ساعت است، پس هوشمندانه کار کنید و همین‌طور زندگی!

آنچه در پارس آموخته‌ یا در حال آموختن هستید را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید، 10 سال اعتبار ما، تضمین درآمد شما و رضایت همه کسانی که است که از طریق شما با پارس آشنا می‌شوند. مشاوره فروش دورهای آموزشی پارس شوید.تکمیل هر خرید ۳۰ هزار تومان

پس از عضویت در سایت مرکز آموزش مجازی پارس، یک کد اختصاصی به شما داده خواهد شد، کافیست دوستان شما در قسمت «کد معرف» آن را وارد کنند تا یک هدیه 20 هزارتومانی خرید دریافت کنند، اگر فقط روزی 3 نفر را به پارس معرفی کنید 3 برابر حقوق وزارت کار درآمد خواهید داشت و اگر روزی 30 نفر را به پارس معرفی کنید درآمد شما دو برابر یک پزشک عمومی خواهد بود! در تکمیل هر خرید 30 هزار تومان پورسانت به شما تعلق می‌گیرد.

همین حالا شروع کنید

جهت دریافت کد بازاریابی کافی است در وبسایت مرکز عضو شوید و از پنل کاربری کد بازاریابی اختصاصی خود را دریافت کنید ( مطابق تصویر زیر ) و این کد را در اختیار دوستان خود قرار دهید.دریافت کننده کد می بایست در هنگام ثبت نام در قسمت معرف کد بازاریابی شما را وارد نماید.